• 638448060415410275_vach1.JPG
  • 638448060490236655_vach2.JPG
  • 638448060529602512_vach3.JPG
  • 638448060458993932_vach.JPG

Váchal Josef

*1884 +1969

Reinkarnace

ID Aukce: 2985
Dřevoryt, papír, 35 cm x 30 cm, celý list 59 cm x 48 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Vlevo dole popsáno. Zaskleno. Mírně poškozeno. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:25:16

1 000 Kč

Příhozů: 19

LHH60382 1800022.05.2024 19:20:16
LBI63683 1700022.05.2024 19:16:18
UJU82351 1600022.05.2024 19:13:05
LBI63683 1500022.05.2024 19:12:25
UJU82351 1400022.05.2024 19:09:52
LBI63683 1300022.05.2024 19:09:42
UJU82351 1200022.05.2024 19:05:28
LBI63683 1100022.05.2024 19:05:25
UJU82351 1000022.05.2024 19:04:58
LBI63683 950022.05.2024 19:04:54
UJU82351 900022.05.2024 15:58:02
KHJ21060 850022.05.2024 15:57:56
UJU82351 800022.05.2024 15:55:10
LBI63683 750022.05.2024 15:55:10
UJU82351 700022.05.2024 15:55:00
LBI63683 650022.05.2024 13:38:28
KHJ21060 600025.04.2024 13:15:40
XZL68372 550004.03.2024 21:33:09
KHJ21060 500004.03.2024 15:17:01