• 638476571301505262_1.JPG
  • 638476571335403631_s.JPG
  • 638476571447408870_s5.JPG
  • 638476571487712002_s6.JPG
  • 638476571411792135_s4.JPG
  • 638476571876684155_0.JPG

Špála Václav

*1885 +1946

Pohled na hrad Kost

ID Aukce: 2988
Akvarel, papír, 30 cm x 43 cm. Signováno a datováno 1937 vpravo nahoře. Dole na paspartě přípis s věnováním a datací. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

95 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:31:16

5 000 Kč

Příhozů: 20

JHJ36404 9500022.05.2024 19:26:16
NAC73740 9000022.05.2024 19:26:09
JHJ36404 8500022.05.2024 19:21:12
NAC73740 8000022.05.2024 19:21:05
CBA32503 7500022.05.2024 19:16:11
SXV89161 7000022.05.2024 19:14:14
CBA32503 6500022.05.2024 19:11:27
SXV89161 6000022.05.2024 19:10:38
CEQ67181 5500022.05.2024 19:10:13
NAC73740 5000022.05.2024 19:09:51
NAC73740 4900022.05.2024 19:09:46
SXV89161 4800022.05.2024 19:09:26
NAC73740 4700022.05.2024 19:09:21
JHJ36404 4600022.05.2024 19:08:10
UUF51477 4500022.05.2024 18:55:28
JHJ36404 4400022.05.2024 18:54:56
UUF51477 4300022.05.2024 17:29:21
JHJ36404 4200022.05.2024 17:26:17
UUF51477 4100022.05.2024 14:16:26
JHJ36404 4000010.04.2024 7:40:08