• 638471346741485758_2.JPG
  • 638471374907734261_2.jpg
  • 638471375052075937_1.JPG
  • 638471346783663382_3.JPG

Zimní krajina

ID Aukce: 2990
Olej, lepenka, 40 cm x 52 cm. Signováno hůře čitelně vlevo dole. Okolo roku 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař, na zadní straně písemné ověření.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

50 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:27:49

5 000 Kč

Příhozů: 16

BPU57969 5000022.05.2024 19:22:49
DSA43450 4900022.05.2024 19:21:33
BPU57969 4800022.05.2024 19:21:28
DSA43450 4700022.05.2024 19:20:32
BPU57969 4600022.05.2024 19:20:23
DSA43450 4500022.05.2024 19:19:41
BPU57969 4400022.05.2024 19:19:35
DSA43450 4300022.05.2024 19:19:11
QMQ66086 4200022.05.2024 19:14:23
UXE08675 4100022.05.2024 19:14:06
QMQ66086 4000022.05.2024 19:13:57
UXE08675 3900022.05.2024 15:58:33
QMQ66086 3800022.05.2024 15:58:32
UXE08675 3700022.05.2024 14:08:11
VAT48471 3600009.05.2024 21:26:36
QMQ66086 3500005.04.2024 11:26:54