• 638458466177284457_ko1.JPG
  • 638458466230241069_ko.JPG
  • 638458466309285464_ko3.JPG
  • 638458466269763272_ko2.JPG

Kotík Pravoslav

*1889 +1970

Na procházce

ID Aukce: 2992
Olej, karton, 30,5 cm x 40 cm. Signováno a datováno vpravo dole s věnováním. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:35:42

1 000 Kč

Příhozů: 30

MIN48426 3000022.05.2024 19:30:42
ROB36763 2900022.05.2024 19:28:00
MIN48426 2800022.05.2024 19:27:01
ROB36763 2700022.05.2024 19:26:36
MIN48426 2600022.05.2024 19:26:07
ROB36763 2500022.05.2024 19:22:10
MIN48426 2400022.05.2024 19:21:55
ROB36763 2300022.05.2024 19:21:53
UTB09663 2200022.05.2024 19:21:03
ROB36763 2100022.05.2024 19:20:55
MIN48426 2000022.05.2024 19:20:33
ROB36763 1900022.05.2024 19:20:06
UTB09663 1800022.05.2024 19:19:46
ROB36763 1700022.05.2024 19:15:33
NGL64092 1600022.05.2024 19:15:20
ROB36763 1500022.05.2024 19:14:08
NGL64092 1400022.05.2024 19:13:20
ROB36763 1300022.05.2024 8:55:15
NGL64092 1200022.05.2024 8:54:41
ROB36763 1010022.05.2024 8:44:36
NGL64092 950022.05.2024 8:01:33
ROB36763 900021.05.2024 20:14:04
EPL07245 850021.05.2024 19:12:36
ROB36763 800013.05.2024 22:32:15
EPL07245 750009.05.2024 9:30:06
ROB36763 700007.05.2024 13:16:41
NGL64092 650025.04.2024 13:15:52
ROB36763 600022.04.2024 11:57:25
UTB09663 550012.04.2024 19:44:31
ROB36763 500027.03.2024 20:32:10