• 638454098441536058_sla2.JPG
  • 638454098366865923_sla1.JPG
  • 638454099185738139_00.JPG
  • 638454099556433252_1600.JPG
  • 638454099691558117_x.JPG

Slavíček Jan

*1900 +1970

Jablka a sklenka

ID Aukce: 2996
Olej, plátno, fixované na kartonu, 29 cm x 39 cm. Signováno vpravo dole.Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

47 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:20:58

1 000 Kč

Příhozů: 13

BJC20582 4700022.05.2024 19:15:58
FMF24550 4600022.05.2024 19:15:50
BJC20582 4500022.05.2024 19:14:47
FMF24550 4400022.05.2024 19:14:47
BJC20582 4300022.05.2024 19:13:26
FMF24550 4200022.05.2024 19:13:24
BJC20582 4100022.05.2024 19:12:55
FMF24550 4000022.05.2024 19:12:45
BJC20582 3900022.05.2024 19:12:45
FMF24550 3800022.05.2024 19:12:35
BJC20582 3700022.05.2024 15:56:49
FMF24550 3600022.05.2024 14:22:20
BJC20582 3500022.05.2024 14:00:02