• 636079436117070000_1rabas.JPG
  • 636079436198632500_rabas.JPG
  • 636079436291288750_rabas1.JPG
  • 636079436422382500_rabas2.JPG

Rabas Václav

*1885 +1954

ID Aukce: 3
Olej, plátno, 54,5 x 73,5 cm. Signováno vpravo dole, datováno 1931. Obraz byl vystaven na výstavě : Má vlast, Jízdárna Pražského hradu 2015. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

100 000 Kč

100 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:32:00

10 000 Kč

SKZ51268 10000031.10.2016 18:09:07