• 636082630466971250_1bohac.JPG
  • 636082630516346250_bohac.JPG
  • 636082630568690000_bohac1.JPG
  • 636082630615877500_bohac2.JPG

Boháč Emanuel

*1867 +1940

Portrét

ID Aukce: 30
Olej, karton, 44 x 32 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Malba mírně poškozena, rám poškozený.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:59:00

100 Kč