• 638458484050645813_sed2.JPG
  • 638458483983005269_sed1.JPG
  • 638458484018622003_sed.JPG
  • 638458484081576146_sed3.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

U říčky

ID Aukce: 3003
Olej, karton, 28 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:47:57

500 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 27

FVA60770 650022.05.2024 19:42:56
KYS88119 600022.05.2024 19:40:43
FVA60770 550022.05.2024 19:37:58
KYS88119 500022.05.2024 19:35:34
FVA60770 490022.05.2024 19:35:28
KYS88119 480022.05.2024 19:35:24
FVA60770 470022.05.2024 19:35:19
KYS88119 460022.05.2024 19:31:41
FVA60770 450022.05.2024 19:30:32
KYS88119 440022.05.2024 19:28:37
FVA60770 430022.05.2024 19:23:37
KYS88119 420022.05.2024 19:08:19
QGC36676 410022.05.2024 10:01:24
RRA74447 400021.05.2024 19:13:20
QVM92421 390016.05.2024 22:27:29
DXJ85103 380013.05.2024 12:48:53
RRA74447 370009.05.2024 9:30:54
QVM92421 360007.05.2024 22:34:01
EZT55883 350022.04.2024 20:42:25
DXJ85103 170022.04.2024 18:10:58
RRA74447 160022.04.2024 12:37:57
KJF60997 150011.04.2024 21:53:35
EZT55883 140011.04.2024 21:53:29
KJF60997 130027.03.2024 17:16:43
DXJ85103 120027.03.2024 16:31:29
KJF60997 110021.03.2024 14:24:25
OAN06386 100014.03.2024 15:55:53