• 638458490637899441_st1.JPG
  • 638458490791145575_st3.JPG
  • 638458490678358912_st.JPG
  • 638458490749280174_st2.JPG

Stefanová Pravoslava

*1901 +1984

Podkarpatská rus

ID Aukce: 3006
Olej, deska, 60 cm x 73 cm. Signováno, popsáno a datováno 1933 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

7 800 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:33:24

500 Kč

Příhozů: 25

FWL07221 780022.05.2024 19:28:24
FWL07221 330022.05.2024 19:28:08
XQG48879 320022.05.2024 19:28:07
FWL07221 310022.05.2024 19:27:58
XQG48879 300022.05.2024 19:27:54
FWL07221 290022.05.2024 19:27:48
XQG48879 280022.05.2024 19:27:42
FWL07221 270022.05.2024 19:27:38
XQG48879 260022.05.2024 19:27:30
FWL07221 250022.05.2024 19:27:17
XQG48879 240022.05.2024 19:27:17
FWL07221 230022.05.2024 19:27:07
XQG48879 220022.05.2024 19:27:01
FWL07221 210022.05.2024 19:26:06
XQG48879 200022.05.2024 19:26:03
FWL07221 190022.05.2024 19:25:56
XQG48879 180022.05.2024 19:25:56
FWL07221 170022.05.2024 13:22:26
EDA21585 160022.05.2024 13:22:16
FWL07221 150022.05.2024 13:22:16
EDA21585 140022.05.2024 13:22:05
FWL07221 130021.05.2024 12:43:03
EDA21585 120021.05.2024 12:22:20
TSH34416 110021.05.2024 12:22:18
EDA21585 100020.05.2024 12:47:35