• 638459187059482408_ta1.JPG
  • 638459187092131107_ta.JPG
  • 638459187121655516_ta2.JPG
  • 638459187154772845_ta3.JPG

Tauš Václav

*1983 +

Dívka

ID Aukce: 3011
Olej, plátno, 60 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:35:00

100 Kč

LXI03035 110022.05.2024 19:17:37
PLK40069 100013.05.2024 18:29:38