• 638459189497198516_ur1.JPG
  • 638459189532659042_ur.JPG
  • 638459189569525486_ur2.JPG
  • 638459189605298432_ur3.JPG

Urumov Vanko

*1941 +2020

Moře

ID Aukce: 3012
Kombinovaná technika, 9 cm x 12 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:36:00

100 Kč

Příhozů: 6

NSE36389 150022.05.2024 13:24:27
DMW32275 140022.05.2024 13:24:17
NSE36389 130021.05.2024 12:44:34
DMW32275 120021.05.2024 12:22:50
FWB94027 110021.05.2024 12:22:45
DMW32275 100020.05.2024 12:48:26