• 638459190391522226_ur6.JPG
  • 638459190279829394_ur5.JPG
  • 638459190351375291_ur4.JPG
  • 638459190427920031_ur7.JPG

Urumov Vanko

*1941 +2020

Bárky na pobřeží

ID Aukce: 3013
Kombinovaná technika, 9 cm x 12 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 300 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:37:00

100 Kč

Příhozů: 14

RKY11348 230022.05.2024 13:32:44
PRT88106 220022.05.2024 13:32:37
RKY11348 210022.05.2024 13:26:49
PRT88106 200022.05.2024 13:26:39
RKY11348 190022.05.2024 13:26:39
PRT88106 180022.05.2024 13:26:29
RKY11348 170022.05.2024 13:26:29
PRT88106 160022.05.2024 13:26:19
RKY11348 150022.05.2024 13:26:19
PRT88106 140022.05.2024 13:26:09
RKY11348 130021.05.2024 12:45:14
PRT88106 120021.05.2024 12:23:00
ICP86312 110021.05.2024 12:22:59
PRT88106 100020.05.2024 12:48:56