• 638458477259876858_d3.JPG
  • 638458477192392470_d.JPG
  • 638458477224103884_d2.JPG
  • 638458477156775710_d1.JPG

Diblík Xaver František

*1887 +1955

ID Aukce: 3024
Olej, karton, 23 cm x 42 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 700 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:05:51

100 Kč

Příhozů: 8

OIZ97182 170022.05.2024 20:00:51
ZUC05520 160022.05.2024 19:55:58
OIZ97182 150022.05.2024 19:54:40
ZUC05520 140022.05.2024 19:50:28
OIZ97182 130022.05.2024 19:47:46
ZUC05520 120022.05.2024 19:30:53
VZI08635 110022.05.2024 11:36:37
VZI08635 100027.03.2024 16:35:57