• 638454103318684328_em3.JPG
  • 638454103250731364_em1.JPG
  • 638454103285567035_em.JPG
  • 638454103790296337_125xs2d2.JPG

Emler František

*1912 +1992

Lodě na pobřeží

ID Aukce: 3038
Olej, karton, 35 x 100 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1965. Původní stav.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 400 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:02:00

100 Kč

EKA34061 440022.05.2024 19:48:39
KOG07935 430022.05.2024 18:43:26
IVO20790 420019.05.2024 19:21:14
PND68744 410016.05.2024 13:16:37
AWG71529 400027.03.2024 21:13:06