• 638471358064884579_h.JPG
  • 638471358138148872_h3.JPG
  • 638471358101594836_h2.JPG
  • 638471358025831132_h1.JPG

Hajduček Adolf

*1911 +1971

ID Aukce: 3041
Olej, karton, 23 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:18:39

100 Kč

Příhozů: 14

OLO39858 300022.05.2024 20:13:39
CNC17693 280022.05.2024 20:13:18
OLO39858 270022.05.2024 20:12:24
CNC17693 250022.05.2024 20:11:58
OLO39858 240022.05.2024 20:11:33
CNC17693 210022.05.2024 20:11:05
OLO39858 200022.05.2024 20:10:27
CNC17693 190022.05.2024 20:09:55
OLO39858 180022.05.2024 20:09:14
CNC17693 170022.05.2024 20:08:50
OLO39858 160022.05.2024 20:08:36
CNC17693 140022.05.2024 20:04:44
OLO39858 130022.05.2024 20:04:33
CNC17693 100022.05.2024 18:43:56