• 638471425873918826_a16.JPG
  • 638471425928749893_a15.JPG
  • 638471425961711014_a17.JPG
  • 638471425990298156_a18.JPG

Lukášek Alois

*1911 +1984

ID Aukce: 3050
Olej, karton, 40 cm x 60 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:14:00

100 Kč

Příhozů: 26

EHR55225 350022.05.2024 19:45:26
OSO39132 340022.05.2024 19:43:20
EHR55225 330022.05.2024 19:43:12
OSO39132 320022.05.2024 19:43:00
EHR55225 310022.05.2024 19:42:59
OSO39132 300022.05.2024 19:42:50
EHR55225 290022.05.2024 19:42:43
OSO39132 280022.05.2024 19:42:19
EHR55225 270022.05.2024 19:42:14
OSO39132 260022.05.2024 19:41:59
EHR55225 250022.05.2024 19:41:52
OSO39132 240022.05.2024 19:41:39
EHR55225 230022.05.2024 19:41:35
OSO39132 220022.05.2024 19:41:08
EHR55225 210022.05.2024 19:41:01
OSO39132 200022.05.2024 19:40:38
EHR55225 190022.05.2024 19:40:35
EHR55225 180022.05.2024 19:40:32
OSO39132 170022.05.2024 18:45:01
EHR55225 160022.05.2024 18:44:51
OSO39132 150022.05.2024 18:44:40
EHR55225 140022.05.2024 18:44:38
OSO39132 130022.05.2024 13:14:00
EHR55225 120021.05.2024 19:14:55
OSO39132 110021.05.2024 12:50:15
EHR55225 100022.04.2024 12:57:04