• 638458476120140323_an1.JPG
  • 638458476088428932_an.JPG

Anderle Jiří

*1936 +

Moje stroje

ID Aukce: 3051
Tužka, papír, 59 cm x 42 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Nerámováno. Vpravo dole mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

7 100 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:15:00

500 Kč

XUD88551 710022.05.2024 20:04:32
XUD88551 350022.05.2024 19:38:46
FFS56618 340022.05.2024 19:38:43
XUD88551 330022.05.2024 19:26:47
FFS56618 320022.05.2024 19:26:45
XUD88551 310022.05.2024 19:16:28
FFS56618 300021.05.2024 12:24:50