• 636192127081804314_1kozak1.JPG
  • 636192127176178710_kozak1.JPG
  • 636192127366021245_kozak3.JPG
  • 636192127273834335_kozak2.JPG

Kozák Václav

*1889 +1969

Praha

ID Aukce: 306
Olej, plátno, 60 x 70 cm. Signováno vpravo dole. Velmi dobrý stav.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:35:00

500 Kč

PLQ83312 800031.05.2017 19:22:25
LFW72433 750031.05.2017 19:22:22
PLQ83312 700031.05.2017 19:14:11
LFW72433 650031.05.2017 18:40:12
FUN22337 600023.05.2017 21:11:17