• 638476619240230248_sv1.JPG
  • 638476619278970791_sv.JPG
  • 638476619312243896_sv2.JPG
  • 638476619343017641_sv3.JPG
  • 638476619376134555_sv4.JPG

Švec Jiří

*1928 +

Podzimní ráno

ID Aukce: 3068
Olej, plátno, 37 cm x 46 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:32:00

100 Kč

Příhozů: 11

NZH42538 200022.05.2024 6:29:23
NZH42538 190022.05.2024 6:29:12
NZH42538 180022.05.2024 6:29:09
NZH42538 170022.05.2024 6:29:06
NZH42538 160022.05.2024 6:29:03
NZH42538 150022.05.2024 6:28:49
NZH42538 140022.05.2024 6:28:34
NZH42538 130021.05.2024 19:15:54
HAZ91122 120021.05.2024 19:15:47
NZH42538 110015.05.2024 6:45:24
HAZ91122 100022.04.2024 12:58:05