• 636263811837156287_polz.JPG
  • 636263811989532212_polz2.JPG
  • 636263811918423447_polz1.JPG

Polz Josef

*1896 +1945

Portrét mladé ženy

ID Aukce: 308
Olej, plátno, 58,5 x 50 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:37:00

100 Kč

PMM50933 400031.05.2017 15:11:42