• 638481750681597973_sin1.JPG
  • 638481750760642115_sin2.JPG
  • 638481750728930737_sin.JPG
  • 638481750899828538_sin4.JPG
  • 638481750863899389_sin3.JPG

Šindler Jiří

*1938 +

Ráno

ID Aukce: 3084
Pastel, papír, 27 cm x 18 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 20:48:00

100 Kč

IIB12904 110022.05.2024 20:29:49
MCL62693 100029.04.2024 9:44:54