• 638482669527615416_g.JPG
  • 638482669563700627_g2.JPG
  • 638482669492779898_g1.JPG

Glod Adam

*1907 +1952

Zimní hory

ID Aukce: 3094
Olej, plátno, 62 cm x 98 cm. Signováno vpravo dole. Rám místy lehce poškozen. Malba místy lehce poškozena.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

4 300 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:02:56

100 Kč

Příhozů: 18

PCT30634 430022.05.2024 20:57:56
BLX28536 420022.05.2024 20:57:48
PCT30634 410022.05.2024 20:57:36
BLX28536 400022.05.2024 20:57:22
PCT30634 390022.05.2024 20:57:13
BLX28536 380022.05.2024 20:57:08
PCT30634 370022.05.2024 20:57:02
BLX28536 360022.05.2024 20:56:56
PCT30634 350022.05.2024 20:56:48
BLX28536 340022.05.2024 20:56:38
PCT30634 330022.05.2024 20:56:25
BLX28536 320022.05.2024 20:56:15
PCT30634 310022.05.2024 20:56:07
BLX28536 300022.05.2024 20:56:01
PCT30634 290022.05.2024 20:55:53
PCT30634 280022.05.2024 20:55:51
BLX28536 270022.05.2024 20:55:26
PCT30634 260013.05.2024 11:28:51