• 638484327285123500_a1.JPG
  • 638484327349795985_a2.JPG
  • 638484327321365091_a.JPG

Nesignováno

ID Aukce: 3102
Olej, karton, 25 cm x 17 cm. Nesignováno. Druhá polovina 19. století. Rám silně poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:40:21

500 Kč

Příhozů: 28

KPZ77075 800022.05.2024 21:35:21
JZO65642 750022.05.2024 21:32:48
KPZ77075 700022.05.2024 21:31:48
JZO65642 650022.05.2024 21:31:32
KPZ77075 600022.05.2024 21:30:10
JZO65642 550022.05.2024 21:27:03
KPZ77075 500022.05.2024 21:23:40
JZO65642 460022.05.2024 21:21:30
KPZ77075 450022.05.2024 21:20:20
JZO65642 410022.05.2024 21:19:03
KPZ77075 400022.05.2024 21:16:58
JZO65642 340022.05.2024 21:15:47
KPZ77075 330022.05.2024 21:13:37
JZO65642 320022.05.2024 21:12:57
KPZ77075 290022.05.2024 21:12:14
JZO65642 280022.05.2024 21:08:16
FFJ28002 270022.05.2024 21:07:07
JZO65642 250022.05.2024 21:04:05
FFJ28002 190022.05.2024 21:04:03
KPZ77075 180022.05.2024 8:02:29
DFS46466 170022.05.2024 8:02:22
KPZ77075 160022.05.2024 8:02:16
DFS46466 150022.05.2024 8:02:12
KPZ77075 140022.05.2024 8:02:09
DFS46466 130022.05.2024 8:02:02
KPZ77075 120022.05.2024 8:01:55
DFS46466 110021.05.2024 15:57:39
HQF27636 100011.04.2024 21:57:25