• 638485139382947664_h15.JPG
  • 638485139456212597_h18.JPG
  • 638485139351235961_h16.JPG
  • 638485139424344696_h17.JPG
  • 638485139486362138_h19.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

Ostrov

ID Aukce: 3108
Kombinovaná technika, papír, 31 cm x 22 cm, signováno vpravo dole. Nerámováno. Na zadní straně štítek autora.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:12:00

100 Kč

FFW12032 150015.04.2024 10:43:02