• 638485145703691073_h30.JPG
  • 638485145934262741_h36.JPG
  • 638485146008464322_h35.JPG
  • 638485146078760564_h38.JPG
  • 638485145644329787_h31.JPG
  • 638485146044862149_h37.JPG
  • 638485145795857253_h34.JPG
  • 638485145831942649_h33.JPG
  • 638485146117970236_h39.JPG
  • 638485145744619091_h32.JPG

Havlíček Jindřich

*1882 +

Soubor 2 kreseb

ID Aukce: 3111
Kresba tužkou, rozměry shodně 30 cm x 22 cm, signováno vlevo dole. Nerámováno. Štítek autora na zadní straně.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:15:00

100 Kč

TKV95334 150015.04.2024 11:02:57