• 638485177788993630_2.JPG
  • 638485177831015751_1.JPG
  • 638485177891002692_4.JPG
  • 638485177861477867_3.JPG

Zikmund František

*1893 +1955

Pomeranče

ID Aukce: 3115
Olej, plátno, 23 cm x 26 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 22:16:31

1 000 Kč

Příhozů: 32

NVG33951 1500022.05.2024 22:11:30
KCU08016 1400022.05.2024 22:06:47
MSL47452 1300022.05.2024 22:05:17
KCU08016 1200022.05.2024 22:00:57
NVG33951 1100022.05.2024 21:58:14
KCU08016 1000022.05.2024 21:53:59
NVG33951 950022.05.2024 21:49:19
KCU08016 900022.05.2024 21:46:21
NVG33951 850022.05.2024 21:44:53
KCU08016 800022.05.2024 21:44:29
NVG33951 750022.05.2024 21:40:12
KCU08016 700022.05.2024 21:36:07
MSL47452 650022.05.2024 21:32:48
KCU08016 600022.05.2024 21:28:43
NVG33951 550022.05.2024 21:24:49
BQO83026 500022.05.2024 21:21:32
NVG33951 450022.05.2024 21:21:08
BQO83026 440022.05.2024 21:20:48
KCU08016 430022.05.2024 21:20:20
BQO83026 420022.05.2024 21:17:42
MSL47452 410022.05.2024 21:14:27
KCU08016 400022.05.2024 21:10:30
XHK64905 390022.05.2024 21:02:28
NVG33951 380022.05.2024 20:58:44
XHK64905 370022.05.2024 20:22:48
NVG33951 360022.05.2024 20:16:35
XHK64905 350022.05.2024 19:57:23
DEE74422 340022.05.2024 19:57:19
XHK64905 330022.05.2024 19:57:18
DEE74422 320022.05.2024 18:19:40