• 638493768745583061_m1.JPG
  • 638493768813379811_m2.JPG
  • 638493768782761931_m.JPG
  • 638493768846497113_m3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Zimní krajina

ID Aukce: 3117
Olej, plátno, 64 cm x 84 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:21:00

1 000 Kč

Příhozů: 8

MWJ02631 1900022.05.2024 20:56:10
FMM37919 1800022.05.2024 20:48:24
MWJ02631 1700022.05.2024 20:42:49
FMM37919 1600022.05.2024 20:37:41
KTN85763 1500022.05.2024 17:34:47
MWJ02631 1200017.05.2024 17:24:02
FMM37919 1100009.05.2024 21:27:57
STP85400 1000023.04.2024 9:57:09