• 638499812264082486_r1.JPG
  • 638499812300948395_r.JPG
  • 638499812335783531_r2.JPG

Jelínek Jiří Remo

*1901 +1941

Akt

ID Aukce: 3127
Kresba, 33 cm x 25 cm, signováno vlevo nahoře. Místy lehce poškozeno viz. foto. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 21:31:00

500 Kč

DMT72619 500021.05.2024 12:32:55