• 638542392235433403_AS.jpeg
  • 638542392288233924_as2.JPG
  • 638542392328224834_as3.JPG
  • 638542393047592256_bb40.JPG

Slavíček Antonín

*1870 +1910

Hostišov

ID Aukce: 3132
Olej, plátno, 91 cm x 101 cm. Signováno vlevo dole. Na zadní straně přípis Hostišov 1902 a zbytek čísla z výstavy. Z majetku bývalého Československého prezidenta Antonína Novotného. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Průzkumová a restaurátorská zpráva Šárka a Petr Bergerovi, akad. mal. a restaurátoři. Zprávu je možné stáhnout v záložce : ke stažení.
Vyvolávací cena:

1 500 000 Kč

1 500 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:00:00

100 000 Kč

MZT04098 150000018.06.2024 11:43:53