• 638542397186796532_kars5.JPG
  • 638542401006703559_2.JPG
  • 638542400959994750_1.JPG
  • 638542401391933441_30.JPG
  • 638542401438017246_40.JPG
  • 638542401881046018_50.jpg
  • 638542401933222099_60.jpg

Kars Jiří

*1880 +1945

Zátiší s ovocem a časopisem

ID Aukce: 3133
Olej, plátno, 65 cm x 81 cm. Signováno PN. Vystavováno, publikováno. Znalecký posudek PhDr. Arno Pařík. Rok 1929. Stránka reprodukována v L´Art Vivant z roku 1929 (vydávaném Bibliotheke Larousse), v němž je o Karsovi uveřejněn celostránkový článek od Nino Franka. Časopis součástí. Průzkumová a restaurátorská zpráva Šárka a Petr Bergerovi, akad. mal. a restaurátoři. Zprávu je možné stáhnout v záložce : ke stažení.
Vyvolávací cena:

700 000 Kč

700 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:01:00

50 000 Kč