Olej, plátno, 65 cm x 81 cm. Signováno PN. Vystavováno, publikováno. Znalecký posudek PhDr. Arno Pařík. Rok 1929. Stránka reprodukována v L´Art Vivant z roku 1929 (vydávaném Bibliotheke Larousse), v němž je o Karsovi uveřejněn celostránkový článek od Nino Franka. Časopis součástí. Průzkumová a restaurátorská zpráva Šárka a Petr Bergerovi, akad. mal. a restaurátoři. Zprávu je možné stáhnout v záložce : ke stažení.