• 638542410103549215_kav2.JPG
  • 638542410154318733_kav.JPG
  • 638542410729185854_kav400.JPG
  • 638542410544384829_kav300.JPG

Krajina s lávkou

ID Aukce: 3134
Olej, plátno, 80 cm x 101 cm. Signováno vrypem vlevo dole. Okolo roku 1905. Publikováno, vystavováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

180 000 Kč

200 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:02:00

10 000 Kč

FEH76145 20000017.10.2024 8:38:32
XJC83325 19000009.10.2024 9:11:31
ZEJ64006 18000018.06.2024 11:44:16