• 638542414401398625_ne1.JPG
  • 638542414444669510_ne.JPG
  • 638542414480442203_ne2.JPG
  • 638542414528087072_ne3.JPG

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Na pastvě ( Kameničky )

ID Aukce: 3135
Olej, plátno, 75 cm x 89 cm. Signováno vpravo dole. Rok 1905. Mimořádné velkoformátové plátno je pro svůj význam reprodukováno v Nejedlého vzpomínkové knize Malířovy toulky po Evropě, Cejlonu a Indii (Praha, str. 50). Vystavováno, publikováno. Znalecký posudek PhDr. Karel Srp. Konzultováno a posouzeno prof. J. Zeminou a PhDr. Michaelem Zachařem.
Vyvolávací cena:

150 000 Kč

150 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:03:00

10 000 Kč

PBS97175 15000009.10.2024 9:10:10