• 638542424876776540_ji.JPG
  • 638542424912080900_ji1.JPG
  • 638542424948166323_ji2.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Milenci

ID Aukce: 3137
Olej, kombinovaná technika, 63 cm x 69 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno. Místy lehce poškozeno - přehnuto viz. foto. Zaskleno. Provenience : z rodiny autora.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:05:00

5 000 Kč