• 638542424876776540_ji.JPG
  • 638542424912080900_ji1.JPG
  • 638542424948166323_ji2.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Milenci

ID Aukce: 3137
Olej, kombinovaná technika, 63 cm x 69 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno. Místy lehce poškozeno - přehnuto viz. foto. Zaskleno. Provenience : z rodiny autora.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

95 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:12:18

5 000 Kč

Příhozů: 6

QCZ09991 9500023.10.2024 19:07:17
SAO45231 9000023.10.2024 19:02:23
NIE85652 8500023.10.2024 18:59:02
SAO45231 8000023.10.2024 18:57:01
NIE85652 7500023.10.2024 18:49:06
QCZ09991 7000023.10.2024 18:47:17