• 638542433417145315_sp2.JPG
  • 638542433365594744_sp.JPG
  • 638542433313263097_sp1.JPG
  • 638542433471663950_sp3.JPG

Špála Václav

*1885 +1946

Krajina s řekou

ID Aukce: 3138
Akvarel, papír, 27 cm x 33 cm. Signováno a datováno 1915 vpravo dole. Písemný znalecký posudek PhDr. Jaromír Zemina. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:06:00

5 000 Kč