• 638542427082517131_fe.JPG
  • 638542427115009625_fe1.JPG
  • 638542427178744885_fe3.JPG
  • 638542427145471324_fe2.JPG

Feigl Bedřich

*1884 +1965

Letní idyla

ID Aukce: 3139
Olej, plátno, 52 cm x 64,5 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1908. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:07:00

5 000 Kč

INI23546 6000009.10.2024 9:10:34