• 638542431800956431_kavan2.JPG
  • 638542431066907322_kavan1.JPG
  • 638542431835948354_kavan3.JPG
  • 638542431758622476_kavan.JPG

Zimní krajina

ID Aukce: 3142
Olej, lepenka, 50 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Písemné potvrzení pravosti PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:15:12

5 000 Kč

Příhozů: 11

WOS45882 7000023.10.2024 19:10:12
JZI11300 6500023.10.2024 19:05:42
KCT70110 6000023.10.2024 18:49:57
JZI11300 5500023.10.2024 18:15:51
VVV64464 5000023.10.2024 15:36:25
WVL85697 4500023.10.2024 8:22:23
JZI11300 4400022.10.2024 20:37:37
WVL85697 4300022.10.2024 20:14:05
JZI11300 4200024.09.2024 23:12:52
WVL85697 4100022.09.2024 21:44:27
OMO38932 4000026.08.2024 15:34:06