• 638542467330252698_k.JPG
  • 638542467290730624_k3.JPG
  • 638542467365713241_k1.JPG
  • 638542467396643534_k4.JPG
  • 638542467979945683_KK4114.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

Zimní krajina

ID Aukce: 3146
Olej, plátno, 65 cm x 80 cm. Signováno a datováno 1957 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:14:00

1 000 Kč