• 638599320846854907_mac2.JPG
  • 638599320797960015_mac.JPG
  • 638599320748440279_mac1.JPG
  • 638599320921056407_mac4.JPG
  • 638599320883877555_mac3.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

Kameničky

ID Aukce: 3152
Olej, plátno, 78 cm x 89 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

47 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:20:00

1 000 Kč

Příhozů: 12

KJI46532 4700023.10.2024 19:06:21
VMC53329 4600023.10.2024 19:05:45
PTY05517 4500023.10.2024 18:28:17
VMC53329 4400023.10.2024 18:28:13
PTY05517 4300023.10.2024 17:42:50
VMC53329 4200023.10.2024 17:42:37
PTY05517 4100023.10.2024 17:33:07
VMC53329 4000021.10.2024 14:32:38
UKM00840 3800019.10.2024 15:57:51
VMC53329 3700018.10.2024 16:06:44
UKM00840 3600018.10.2024 13:33:40
VMC53329 3500015.09.2024 11:24:31