• 638544746915732440_b6.JPG
  • 638544747012585453_b8.JPG
  • 638544746873710705_b5.JPG
  • 638544746969470234_b7.JPG
  • 638544747167862668_b9.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Příjemná společnost

ID Aukce: 3153
Litografie, papír, velký formát 59 cm x 74 cm ve výřezu. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:21:00

1 000 Kč