• 638544748085934603_b3.JPG
  • 638544748122801176_b4.JPG
  • 638544748181381525_b1.JPG
  • 638544748006421543_b.JPG
  • 638544748047818327_b2.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Šest žen Jindřicha VIII.

ID Aukce: 3154
Litografie, papír, 53 cm x 39 cm ve výřezu. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:22:00

1 000 Kč