• 638550049065526956_alt1.JPG
  • 638550050218542462_alt.JPG
  • 638550050286183347_alt2.JPG
  • 638550050567525646_alt355.JPG

von Alt Jacob

*1789 +1872

Pohled na Kutnou Horu

ID Aukce: 3157
Olej, kombinovaná technika, lepenka, 14 cm x 19,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Místy lehce poškozeno.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:25:00

1 000 Kč