• 638550054131395470_n2.JPG
  • 638550054063754821_n1.JPG
  • 638550054095778681_n.JPG
  • 638550054162169617_n3.JPG

Naske František

*1884 +1959

Dívka s květy

ID Aukce: 3158
Olej, překližka, 53 cm x 59 cm. Signováno a datováno 1926 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

11 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:26:00

1 000 Kč