• 638550056132339614_b1.JPG
  • 638550056176548141_b.JPG
  • 638550056222006384_b2.JPG
  • 638550056256529979_b3.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Před chalupou

ID Aukce: 3159
Olej, karton, 26 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:35:13

1 000 Kč

Příhozů: 15

JPC23469 2400023.10.2024 19:30:12
DDR54542 2300023.10.2024 19:26:02
JPC23469 2200023.10.2024 19:11:57
XUE46717 2100023.10.2024 19:10:23
JPC23469 2000023.10.2024 17:32:32
DDG14255 1900023.10.2024 17:32:11
JPC23469 1800023.10.2024 17:32:10
DDG14255 1700023.10.2024 17:31:14
JPC23469 1600023.10.2024 11:16:08
DDR54542 1500023.10.2024 11:15:09
JPC23469 1400023.10.2024 11:15:09
DDR54542 1300023.10.2024 11:00:53
TTG49078 1200026.08.2024 16:42:28
QLJ36911 1100026.08.2024 11:51:33
TTG49078 1000024.08.2024 5:55:52