• 638550056132339614_b1.JPG
  • 638550056176548141_b.JPG
  • 638550056222006384_b2.JPG
  • 638550056256529979_b3.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

Před chalupou

ID Aukce: 3159
Olej, karton, 26 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Rám místy poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:27:00

1 000 Kč

TTG49078 1200026.08.2024 16:42:28
QLJ36911 1100026.08.2024 11:51:33
TTG49078 1000024.08.2024 5:55:52