• 638550060428061153_j1.JPG
  • 638550060390101684_j.JPG
  • 638550060468520044_j3.JPG
  • 638550060505229815_j5.JPG

Jambor Josef

*1887 +1964

Tání

ID Aukce: 3161
Olej, lepenka, 14 cm x 19 cm, signováno a datováno 1950 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

37 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:40:34

1 000 Kč

Příhozů: 23

MCW51024 3700023.10.2024 19:35:34
PAS62707 3600023.10.2024 19:35:09
MCW51024 3500023.10.2024 19:34:33
PAS62707 3400023.10.2024 19:30:21
MCW51024 3300023.10.2024 19:30:03
PAS62707 3200023.10.2024 19:29:05
LMV23733 3100023.10.2024 19:27:31
PAS62707 3000023.10.2024 19:25:06
LMV23733 2900023.10.2024 19:24:37
PAS62707 2800023.10.2024 19:20:57
MCW51024 2700023.10.2024 19:11:30
PAS62707 2600023.10.2024 19:00:01
AJG32532 2500023.10.2024 18:51:39
PAS62707 2400023.10.2024 18:35:38
KLA32642 2300022.10.2024 12:04:59
PAS62707 2200020.10.2024 10:17:27
QRE62389 2100019.10.2024 10:12:41
PAS62707 2000018.10.2024 18:30:47
KLA32642 1900016.10.2024 19:38:10
PAS62707 1800013.10.2024 22:30:15
QRE62389 1700013.10.2024 11:07:33
PAS62707 1600013.09.2024 18:03:43
KLA32642 1500003.07.2024 13:47:53