• 638550060428061153_j1.JPG
  • 638550060390101684_j.JPG
  • 638550060468520044_j3.JPG
  • 638550060505229815_j5.JPG

Jambor Josef

*1887 +1964

Tání

ID Aukce: 3161
Olej, lepenka, 14 cm x 19 cm, signováno a datováno 1950 vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:29:00

1 000 Kč

KLA32642 1500003.07.2024 13:47:53