• 638555133195273746_bub.JPG
  • 638555133228703525_bub2.JPG
  • 638555133433499936_bub450.JPG
  • 638555133159344550_bub1.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

U chalupy

ID Aukce: 3163
Olej, karton, 24 cm x 33 cm. Signováno vlevo dole. Signatura částečně schována pod rámem. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:31:00

500 Kč

ENA15629 650026.08.2024 11:52:31
KUJ85422 600023.08.2024 23:16:55
PKL69216 550023.08.2024 23:16:50
KUJ85422 500011.07.2024 9:47:11