• 638555136372194914_f3.JPG
  • 638555136305804035_f1.JPG
  • 638555136338608946_f.JPG
  • 638555136402656607_f6.JPG

Fiala Josef

*1882 +1963

ID Aukce: 3164
Olej, plátno, 50 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:32:00

500 Kč