• 638555138998930473_kral2.JPG
  • 638555157599491493_vv1sd1d1.JPG
  • 638555138959408121_kral.JPG

Král Josef

*1877 +1914

Jezerní ticho

ID Aukce: 3165
Olej, karton, 43 cm x 49 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno. Před rokem 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:33:00

5 000 Kč

Příhozů: 40

JVV12639 7000023.10.2024 19:27:52
SBA23065 6500023.10.2024 19:26:46
JVV12639 6000023.10.2024 19:25:55
SBA23065 5500023.10.2024 18:45:06
UBW29186 5000023.10.2024 18:44:10
SBA23065 4900023.10.2024 18:43:56
UBW29186 4800023.10.2024 18:43:41
SBA23065 4700023.10.2024 18:43:32
UBW29186 4600023.10.2024 18:43:27
SBA23065 4500023.10.2024 18:43:23
UBW29186 4400023.10.2024 18:43:13
SBA23065 4300023.10.2024 18:43:09
UBW29186 4200023.10.2024 18:42:59
SBA23065 4100023.10.2024 18:42:56
UBW29186 4000023.10.2024 18:42:44
SBA23065 3900023.10.2024 18:42:43
UBW29186 3800023.10.2024 18:42:30
SBA23065 3700023.10.2024 18:42:17
UBW29186 3600023.10.2024 18:38:43
SBA23065 3500023.10.2024 18:38:35
UBW29186 3400023.10.2024 18:38:28
SBA23065 3300023.10.2024 18:38:21
UBW29186 3200023.10.2024 18:38:00
SBA23065 3100023.10.2024 18:37:59
UBW29186 3000023.10.2024 18:37:46
SBA23065 2900023.10.2024 18:37:45
UBW29186 2800023.10.2024 18:37:17
SBA23065 2700023.10.2024 18:37:08
UBW29186 2600023.10.2024 18:37:03
SBA23065 2500023.10.2024 18:36:50