• 638555164758133447_d1.JPG
  • 638555164787814062_d.JPG
  • 638555164816244944_d2.JPG
  • 638555164886541113_d4.JPG
  • 638555165218807635_vvgf140.JPG

Dinga Jan

*1952 +

Paprsek naděje

ID Aukce: 3169
Olej, plátno, 95 cm x 70 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:37:00

1 000 Kč