• 638555166610828211_a3.JPG
  • 638555166706587241_a.JPG
  • 638555166879515879_vv0102.JPG

Riedel Vilém

*1832 +1876

Moře v Bretani

ID Aukce: 3170
Olej, plátno, fixované na kartonu, 19 cm x 27 cm. Nesignováno. Okolo roku 1865. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:38:00

1 000 Kč