• 638555184436692733_p2.JPG
  • 638555184405606140_p.JPG
  • 638555184362178624_p1.JPG
  • 638555184469029043_p3.JPG

Peters Otto

*1882 +1970

Dáma

ID Aukce: 3171
Olej, kombinovaná technika, karton, 82 cm x 46 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 23.10.2024 19:39:00

500 Kč